5 Tips about almanca sayılar You Can Use Today

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere advertımı, e-posta adresimi ve Web-site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Your browser isn’t supported anymore. Update it to get the greatest YouTube knowledge and our most current features. Find out more

Yukarıda dikkatli incelendiğinde özellikle oniki ve yirmi arasında bulunan sayıların belirli bir düzende yazıldığını görebilirsiniz. Bu düzen yirmiden sonra da devam etmektedir.

Şanslı olarak kabul edilmesinin yanı sıra, 17 sayısı aşk ve evlilikte iyi şansla da ilişkilendirilir. Dolayısıyla, romantik hayatınızda iyi bir şans bekliyorsanız, 17 sayısını planlarınıza dahil etmeyi deneyin. Kim bilir? Belki de sizin lehinize sonuçlanır.

4- Son olarak karşınıza gelecek olan sayfadan cihazınızdaki metinleri kalınlaştırmak için; bu kısımda yer alan ”Kalın yazı tipi” yazısının yanındaki butona dokunun ve cihazınızın metin görünümünü kalın hale getirme işlemini tamamlayın.

Ek olarak a hundred and fifty five ya da 386 gibi sayıları yazmak gerekirse durum biraz daha farklıdır. Bu kez ilk olarak yüzlü sayı okunur daha sonra ise birler ve onlar basamağı okunur.

Anonim diyor 7 sene önce Yalnız canısı tmm o r re diye okunmaz ama fiya diye de okunmaz? Fia diye okunurrrrr?All right

Almanca sayılar kişilerin çok kısa bir süre içerisinde hakimiyet kurabilecekleri konular arasında yer almaktadır. Almanca dili öğrenmek insanlara zor bir süreç gibi gelebilir fakat Almanca kursları ve bu gibi Almanca sayılar kaynaklarının varlığı insanların biraz daha dili öğrenme konusunda rahatlamalarına neden olabilmektedir.

Aşağıdaki görseli iyice incelerseniz Almanca’da onlu sayıların nasıl yazıldığını kolaylıkla anlayabilirsiniz.

Bir dahaki sefere yorum yaptığımda kullanılmak üzere advertisementımı, e-posta adresimi ve Site adresimi bu tarayıcıya kaydet.

Direkt onluk olarak yazılan sayılara baktığımızda ise burada da bir kural bulunmaktadır. İlk sayı hangisi ise o yazılır. Devamında da birleşik olacak şekilde zig eklenir.

Aşağıda hazırlamış olduğumuz Almanca’da hastalık türleri tablosundan bir almanca sayılar çOkay hastalık türünün Almanca’daki karşılıklarına erişebilirsiniz. Ardından gelecek diğer tablodan da Almanca’da çocuk hastalıklarının yazılışlarına bakabilirsiniz.

Not: Bu cevap kalıbında isim ve soy isim birlikte söylenir. Aşağıdaki cevap kalıbında ise sadece isim söylenir.

Almanca’da one milyon eine Million olarak okunur. Million kelimesinin önüne istediğimiz sayıyı koyarak istediğimiz milyonlu sayıları almancada elde etmiş oluruz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “5 Tips about almanca sayılar You Can Use Today”

Leave a Reply

Gravatar